Terminy realizacji zamówień podane są bezpośrednio na stronie każdego produktu. Rozpoczęcie realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty. Czas realizacji zamówienia dotyczy dni roboczych i nie obejmuje weekendów oraz świąt. W przypadku zakupu produktów z różnym terminem realizacji, obowiązuje Cię najdłuższy podany na stronie termin.

Musisz jednak wiedzieć, że produkty oznaczone dodatkowo etykietą „produkt dostępny na zamówienie” nie są dostępne w magazynie Producenta. Są one wykonywane oraz sprowadzane na specjalne zamówienie Klienta według jego indywidualnych wytycznych. Producent podaje nam czas potrzebny na wykonanie zamówienia, aby ustalić datę dostawy z Klientem. Przy zamówieniu takich produktów Klient nie ma możliwości płatności za pobraniem oraz możliwości zwrotu produktu. 

Data otrzymania przesyłki to czas wysyłki + czas dostawy (około 2 dni roboczych)

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie bezpiecznie. Przed wysyłką sprawdzamy wszystkie produkty i zabezpieczamy je materiałami zapobiegającymi uszkodzeniom. Zamówienia naszych klientów wysyłamy kurierem. Współpracujemy z wieloma firmami transportowymi, najczęściej paczki wysyłamy firmą DHL, DPD, Fedex, GLS oraz InPost Kurier.

Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz wielkości produktów wchodzących w skład zamówienia. Poniższa tabela dotyczy jedynie wysyłki na terenie Polski. 

Rodzaj dostawyPrzelew/płatność onlinePłatność za pobraniemDarmowa dostawa
Paczka standardowa22+10od 499
Paczka niestandardowa49brak możliwości płatności za pobraniemod 999
Wysyłka szynoprzewodów79brak możliwości płatności za pobraniemod 1499
Wysyłka na palecie169brak możliwości płatności za pobraniemod 1499
Wysyłka na palecie niestandardowej279brak możliwości płatności za pobraniemzawsze płatna

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat wysyłki skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Życzymy udanych zakupów, 

zespół sklepu Ortelli.pl