Współpraca z architektami, dekoratorami wnętrz oraz specjalistami od instalacji oraz remontów

Ortelli.pl to nie tylko sklep internetowy. W ramach naszej działalności współpracujemy również z architektami, projektantami wnętrz, dekoratorami oraz instalatorami w zakresie doboru i sprzedaży oświetlenia. Chciałbyś nawiązać z nami współpracę? Odezwij się do nas!

Oferujemy profesjonalne doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu, pomoc w doborze oświetlenia oraz kompleksową obsługę zamówienia. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, aby zaproponować optymalne rozwiązania.

Nasza oferta pozwala na dobranie opraw oświetleniowych do każdego stylu oraz projektu wnętrza. Współpracujemy z wieloma producentami oświetlenia zarówno z Polski oraz z zagranicy, co pozwala nam na znalezienie produktu spełniającego oczekiwania oraz dopasowanego do budżetu inwestora. W większości przypadków możemy również spersonalizować oprawę, aby dopasować ją do indywidualnych potrzeb. Nie wszystkie marki, z którymi współpracujemy umieszczone są na sklepie. Nasza oferta znacząco wykracza poza produkty dostępne na sklepie. Oprócz lamp zajdziesz u nas również żarówki, osprzęt oraz profile i taśmy LED.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas całego procesu realizacji zamówienia. Wybierając pracę z nami nie musisz martwić się kontaktem z producentem – załatwiamy to za Ciebie. W ramach naszej współpracy udostępnimy Ci posiadane przez nas materiały, takie jak katalogi oraz modele 3D w różnych formatach.

Z przyjemnością spotkamy się z Tobą na budowie lub w centrum miasta przy kawie. Działamy głównie na terenie województwa podlaskiego, ale z partnerami z całej Polski współpracujemy zdalnie. Naszym klientom lokalnym oferujemy dowóz zamówienia oraz montaż zakupionego u nas oświetlenia.

Jeśli chcesz poznać Naszą ofertę to skontaktuj się z Nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie spotkamy się z Tobą osobiście lub on-line, aby omówić warunki współpracy.