Pasjonaci oświetlenia
z bogatym doświadczeniem

Jesteśmy pasjonatami oświetlenia! Posiadamy ponad 6 lat doświadczenia w pracy w branży oświetleniowej, co pozwala nam profesjonalnie obsługiwać każde zlecenie i zamówienie. Skupiamy się na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze każdego z naszych klientów, będąc otwartymi na rozmowę oraz negocjacje cen.

Wzorowy kontakt z klientem

Szybka reakcja na każde zamówienie, zapytanie lub telefon to nasza definicja wzorowego kontaktu z klientem. Jesteśmy tu dla Ciebie! Sprawdź nas!

Przejrzysty sklep z lampami

Przygotowaliśmy sklep, który ułatwi Ci poszukiwanie wymarzonej lampy. Każda z kategorii oraz filtry zostały dostosowane tak, aby ułatwić Ci przejście przez tysiące produktów i znalezienie wymarzonego oświetlenia, które spełni Twoje oczekiwania i wymogi techniczne.

Bogaty asortyment
i wysoka jakość

W swojej ofercie posiadamy tysiące produktów i regularnie uzupełniamy asortyment. Każdy z naszych dostawców wyróżnia się na rynku wysoką jakością wykonania swoich produktów.

Pomoc w wyborze lampy

Nie wiesz, którą lampę wybrać? Rozumiemy Cię doskonale! Wybór jest ogromny. Zadzwoń lub napisz do nas! Pomożemy Ci na podstawie rozmowy lub przesłanych wizualizacji lub inspiracji. Przejdziemy przez ten etap razem. Po to tu jesteśmy!

Nieograniczone możliwości

Jeżeli nadal nie znalazłeś interesującej lampy, zadzwoń lub napisz do nas! Mamy tysiące lamp, których nie widzisz w sklepie a mamy je w swojej ofercie.

Modyfikacja produktu

Potrzebujesz modyfikacji znalezionego produktu? Zadzwoń lub napisz do nas! Skonsultujemy indywidualne wymagania i zajmiemy się przygotowaniem oferty.

Bezpieczne zakupy online

Boisz się zamówić lampę przez internet? Nie martw się! Masz 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny. Ponadto jesteśmy partnerem Trusted Shop, co daje Ci dodatkowe bezpieczeństwo podczas zakupów w naszym sklepie. Twój zakup jest chroniony do kwoty 10 000 zł. Bezpieczeństwo gwarantowane jest niezależnie od wybranej metody płatności

Indywidualne możliwości dostawy

Potrzebujesz oświetlenie w konkretnym terminie, a podane daty dostawy Cię nie satysfakcjonują? Zadzwoń lub napisz do nas! Indywidualnie sprawdzimy konkretne możliwości dostawy.

Obsługa kompleksowych zamówień

Potrzebujesz kilku lamp od różnych producentów i nie masz czasu na szukanie najlepszej ceny, składanie wielu zamówień i pilnowanie dostaw? Zadzwoń lub napisz do nas! Zajmiemy się tym za Ciebie i przy okazji zaproponujemy korzystne ceny.

Współpraca z architektami
i dekoratorami wnętrz

Pracujemy również z architektami i dekoratorami wnętrz. Naszym partnerom proponujemy korzystne rabaty oraz prowizje. Zadzwoń lub napisz do nas a wyjaśnimy na jakich zasadach i warunkach pracujemy. Realizujemy transakcje zarówno z Twojej pracy z nadzorem jak i przy bezpośrednim rozliczeniu z Twoim klientem. Posiadamy bibliotekę modeli 3D, którą udostępniamy a wyceny przygotowujemy w oparciu o czytelne i przyjazne formularze. Pracujemy zarówno na gotowych propozycjach jak i nadesłanych inspiracjach. Sprawdzamy dostępność, znajdujemy zamienniki i proponujemy konkurencyjne ceny. Sprawdź nas!