Ortelli.pl powstało z pasji do oświetlenia oraz zamiłowania do tworzenia wyjątkowych aranżacji. Wierzymy, że piękne lampy i prawidłowe oświetlenie odgrywają ogromną rolę przy budowie niepowtarzalnego klimatu każdego wnętrza. Zależy nam na spełnieniu oczekiwań oraz zadowoleniu naszych klientów. Jesteśmy ludźmi z doświadczeniem, ogromnym zaangażowaniem oraz głowami pełnymi pomysłów. Ciągle obserwujemy zmieniające się wnętrzarskie trendy, aby proponować Wam piękne i funkcjonalne lampy w każdym stylu. Doceniamy jakość, niebanalny design oraz ciekawe formy. Nieustannie szukamy inspiracji, aby móc dzielić się pięknymi doznaniami estetycznymi z klientami sklepu.

Asortyment sklepu internetowego Ortelli.pl jest starannie dobrany tak, aby każdy klient mógł znaleźć u nas lampę dopasowaną do jego wnętrza. Współpracujemy z wieloma producentami oświetlenia z Polski oraz zagranicy, tak aby oferować naszym klientom różnorodne produkty. Bardzo dbamy również o to, aby oferowane przez nas produkty były jak najlepszej jakości. Ogromną uwagę przykładamy również do profesjonalnej i kompleksowej obsługi klienta.

Działalność firmy Ortellli to nie tylko sprzedaż internetowa. Współpracujemy również z architektami i projektantami wnętrz w zakresie doboru oraz sprzedaży oświetlenia. Oferujemy szybkie i profesjonalne wyceny, kompleksową realizację zamówienia oraz dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów, takich jak katalogi lub modele 3D. Więcej przeczytasz tu.

Jeśli masz więcej pytań dotyczących konkretnego produktu lub potrzebujesz porady to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Dane firmy:

Ortelli Marzena Kundzicz

Józefa Ignacego Kraszewskiego nr 22 lok. 27

15-025 Białystok

NIP: 9661749136

REGON: 200870893

tel.: 737 667 249

e-mail: kontakt@ortelli.pl